Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Vizas. Nojaus Arkos paslaptis / Visus-Expedition Arche Noah (2011)

Vizas. Nojaus Arkos paslaptis / Visus-Expedition Arche Noah (2011)
(balsavo:1)


Vaidina: Stephan Luca, Julia Molkhou, Hilmi Sözer, Arijana Antunovic, Jean-Yves Berteloot, Tayfun Bademsoy, Waldemar Kobus, Sonsee Neu, Michael Gwisdek, Friederike Kempter, Philipp Danne, Fahri Yardim, Hakan Orbeyi, Kasem Hoxha, Komi Togbonou, Tom Strauss, Roberto GuerraDievo Akys: Kūrimas ir Naikinimas, Išgelbėjimas ir Pražudymas, Pradžia ir Pabaiga. Ką iš tiesų gabeno Nojaus arka? Tik gyvūnus ar dar kažką paslaptingo? Senajame Testamente parašyta: „Dievo Akys lydėjo Nojaus Arką“. Gal reikėtų tą suprasti paraidžiui?
Gal Nojaus laive buvo visai ne gyvūnai, turėję užtikrinti kūrinijos tęstinumą? Gal tikrai Nojaus laive buvo Dievo Akys? Jei Nojus iš tikrųjų savo laive gabeno vieną iš Dievo Akių, galėjo būti ir antra. Jei būtų rastas laivas, būtų surastas ir atsakymas, kokią misiją iš tikrųjų turėjo Nojaus Arka.
Šią nelengvą ir pavojingą paslaptį bando atskleisti ne tik profesorius Ziorensenas su sūnėnu Robertu. Galimą relikviją medžioja ir apsišaukėliai Kryžiaus riteriai. Jie pasišovę sunaikinti netobulą žmoniją ir viską sukurti iš naujo. Vyksta pavojingos ir negailestingos lenktynės.14-08-2016, 01:36 | Peržiūrų: 1339 | Raktažodžiai: žiureti Vizas Nojaus Arkos paslaptis, Nojaus Arkos paslaptis filmas online, nuotykiu filmai, fantastiniai filmai online, žiureti nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.